fbpx

Nasze usługi

Od samego początku marzyliśmy aby wprowadzić mycie aut w erę internetu.
Gdzie wszystko jest łatwo i szybko dostępne w przystępnych cenach.
Stworzyliśmy system gdzie łatwo umyjesz auto bez wychodzenia z domu. Wystarczy kilka kliknięć w telefonie lub komputerze. Możesz także do nas zadzwonić 799125499. Bez dodatkowych kosztów odbierzemy i dostarczymy twoje auto pod drzwi. Za usługę zapłacisz wygodnie kartą lub gotówką.

Mycie pojazdu na zewnątrz

Ręczne mycie auta jest jednym z najlepszych opcji mycia. Zastosowanie neutralnej piany do karoserii, kwasu lub płynu o neutralnym Ph do felg pozwala bezpiecznie i dokładnie umyć auto. Suszenie gwarantuje że brud nie wypłynie z wnęk drzwi. Do tego mycie szyb i konserwacja opon.

Na koniec proponujemy wosk który zabezpieczy i nabłyszczy karoserię.

 

Ręczne woskowanie, nakładanie powłok

Wosk pozwala utrzymać lakier w stanie nowości. Chroni lakier przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi tj. resztki owadów, sól drogowa,   pozwoli dłużej zachować blask lakieru. Wosk nadaję gładkość lakierowi dzięki czemu mycie auta staje się jeszcze łatwiejsze. Efekt hydrofobowy zapewnia odpychanie wody i zanieczyszczeń (na zdjęciu) dzięki czemu auto dłużej pozostaję czyste a mycie staje się łatwiejsze.

W ofercie mamy woski o trwałości od 3 do 12 miesięcy.

+chroni przed czynnikami zewnętrznymi  tj. słońce, owady, żywica, ptasie odchody sól drogowa

+ ułatwia późniejsze mycie auta

+ pozwala zachować blask lakieru

Wymiana filtrów kabinowych

Filtr kabinowy jest ważnym elementem, ale niestety często pomijanym wpływającym na komfort podróży. Filtr oczyszcza powietrze którym oddychamy w trakcie jazdy samochodem, odpowiada On za zatrzymanie pyłków, kurzu, sadzy i innych zanieczyszczeń Ponadto stosowane przez Nas filtry zatrzymują niebezpieczne dla zdrowia bakterie których nie brakuje w dużych miastach. Ponadto zanieczyszczony, stary filtr może powodować szybkie parowanie szyb w tracie opadów deszczu, co niewątpliwie wpływa na bezpieczeństwo jazdy, może także osłabiać działanie systemu wentylacji oraz klimatyzacji. Niewymieniany regularnie filtr może generować w sobie wilgoć oraz pleśń niebezpieczną dla zdrowia. Zaleca się regularną wymianę filtra kabinowego co 6 miesięcy lub co 15 000km

Polerowanie lakierów, szyb, reflektorów

Polerowanie lakieru – niby nic prostszego. Bierzesz gąbkę, pastę polerską i jedziesz. Po co? Można zapytać.

Masz auto, wcale nie takie tanie, i nie ostatnie? Możemy odświeżyć powłokę lakierniczą usuwając nawet głębokie zarysowania. Zarysowania najczęściej powstałe podczas parkowania.

Proponujemy polerowanie wysokiej jakości pastami polerskimi, usuwanie głębokich zarysowań, odświeżenie lakieru

Sprzątanie aut wewnątrz

W naszej ofercie kompleksowe sprzątanie wnętrza czyli: odkurzanie wnętrza, mycie i konserwacja plastików, mycie szyb, mycie lub odkurzanie dywaników. Polecamy w zestawie z myciem z zewnątrz. Pełen ,,komplet,, już od 99zł

Odbiór aut

Przy każdym zamówieniu na minimum 99zł proponujemy usługę door to door, całkowicie gratis. Odbierzemy od Ciebie samochód z domu, z pracy, skąd chcesz. Odprowadzimy gotowy pojazd pod wskazany adres. Usługa na terenie do 6 km od Starej Iwicznej. Samochód stoi trrooochę dalej? Zadzwoń lub napisz do Nas, postaramy się pomóc.

 

Pranie tapicerki

Czysty fotelik to podstawa, czyszczenie trudne bo dzieci często brudzą nie mając świadomości jak ciężko jest usunąć zanieczyszczenie. Po jedzeniu, po brudnych rączkach, po butach. Stosowane prze Nas środki są bezpieczne dla dzieci.

Czyszczenie silników

Szczególnie polecane przy oddaniu po leasingu, sprzedaży. Do silnika każdy zagląda. Jak myślicie, ładniej prezentuje się czysty. Zwiększy wartość pojazdu. Odbiorca pojazdu będzie przekonany że auto było zadbane.

 

Wymiana opon/Wulkanizacja

Naprawiamy oraz wymieniamy opony, możemy je także przechować

 

Nasze poprzednie projekty

Galeria realizacji