fbpx

Nasze usługi

Od samego początku marzyliśmy aby wprowadzić mycie aut w erę internetu.
Gdzie wszystko jest łatwo i szybko dostępne w przystępnych cenach.
Stworzyliśmy system gdzie łatwo umyjesz auto bez wychodzenia z domu. Wystarczy kilka kliknięć w telefonie lub komputerze. Możesz także do nas zadzwonić 799125499. Bez dodatkowych kosztów odbierzemy i dostarczymy twoje auto pod drzwi. Za usługę zapłacisz wygodnie kartą lub gotówką.

Mycie pojazdu na zewnątrz

Jak bardzo ważne jest dokładne mycie pojazdów?

Wymienię kilka:

Przede wszystkim estetyka –  mam fajny samochód, to może będzie lepiej wyglądał jak będzie czysty

Druga sprawa to mycie zapobiega trwałemu odkładaniu się nieczystości, im dłużej tym gorzej usunąć (i drożej)

Powłoki które nałożymy do myciu zabezpieczą lakier przed czynnikami atmosferycznymi, odchodami ptaków, gromadzeniem się brudu dlatego w zakres działań wchodzi mycie karoserii, szyb, kół, nabłyszczanie plastików i el. chromowanych, czyszczenie kół, powłoka na lakier

Ręczne woskowanie, nakładanie powłok

Zastanawialiście się kiedyś do czego służą powłoki? Czy warto?

Trzeba zacząć od tego że powłoki są różne.Powłoki służą zabezpieczeniu najczęściej lakieru.

I teraz jakie zabezpieczenie?

Przed osadzaniem się brudu, owadów, i różnych zanieczyszczeń – kilka  trwałości. Po nałożeniu bród tak nie przylega do lakieru i łatwo jest go usunąć. Chronią przed matowieniem lakieru, posiadają środki chroniące lakier przed promieniami UV.

Przed mikrorysmi- od gałęzi, piasku itp. bardzo trwałe – pceramiczne

Wymiana filtrów kabinowych

Filtr kabinowy jest ważnym elementem, ale niestety często pomijanym wpływającym na komfort podróży. Filtr oczyszcza powietrze którym oddychamy w trakcie jazdy samochodem, odpowiada On za zatrzymanie pyłków, kurzu, sadzy i innych zanieczyszczeń Ponadto stosowane przez Nas filtry zatrzymują niebezpieczne dla zdrowia bakterie których nie brakuje w dużych miastach. Ponadto zanieczyszczony, stary filtr może powodować szybkie parowanie szyb w tracie opadów deszczu, co niewątpliwie wpływa na bezpieczeństwo jazdy, może także osłabiać działanie systemu wentylacji oraz klimatyzacji. Niewymieniany regularnie filtr może generować w sobie wilgoć oraz pleśń niebezpieczną dla zdrowia. Zaleca się regularną wymianę filtra kabinowego co 6 miesięcy lub co 15 000km

Polerowanie lakierów, szyb, reflektorów

Polerowanie lakieru – niby nic prostszego. Bierzesz gąbkę, pastę polerską i jedziesz. Po co? Można zapytać.

Masz auto, wcale nie takie tanie, i nie ostatnie? Możemy odświeżyć powłokę lakierniczą usuwając nawet głębokie zarysowania. Zarysowania najczęściej powstałe podczas parkowania.

Proponujemy polerowanie wysokiej jakości pastami polerskimi, usuwanie głębokich zarysowań, odświeżenie lakieru

Sprzątanie aut wewnątrz

Jak czysto, jak świeżo, jak przyjemnie w tym moim samochodzie. Chcę tak jeździć. A może jeszcze kogoś zabiorę na przejażdżkę. Niech zobaczy jak Mam fajnie.

Chcesz? Zrobimy pranie powierzchniowe siedzeń i całej tapicerki, czyszczenie parą kanałów wentylacyjnych i wszelkich zakamarków, czyszczenie plastików, czyszczenie szyb, czyszczenie uszczelek drzwiowych, czyszczenie zawiasów; zamków progów, sprzątanie i czyszczenie bagażnika oraz damy powłoki zabezpieczające – zapachowe)

Odbiór aut

Przy każdym zamówieniu na minimum 99zł proponujemy usługę door to door, całkowicie gratis. Odbierzemy od Ciebie samochód z domu, z pracy, skąd chcesz. Odprowadzimy gotowy pojazd pod wskazany adres. Usługa na terenie do 6 km od Starej Iwicznej. Samochód stoi trrooochę dalej? Zadzwoń lub napisz do Nas, postaramy się pomóc.

 

Pranie tapicerki

Czysty fotelik to podstawa, czyszczenie trudne bo dzieci często brudzą nie mając świadomości jak ciężko jest usunąć zanieczyszczenie. Po jedzeniu, po brudnych rączkach, po butach. Stosowane prze Nas środki są bezpieczne dla dzieci.

Czyszczenie silników

Szczególnie polecane przy oddaniu po leasingu, sprzedaży. Do silnika każdy zagląda. Jak myślicie, ładniej prezentuje się czysty. Zwiększy wartość pojazdu. Odbiorca pojazdu będzie przekonany że auto było zadbane.

 

Wymiana opon/Wulkanizacja

Naprawiamy oraz wymieniamy opony, możemy je także przechować

 

Nasze poprzednie projekty

Galeria realizacji