BONY PODARUNKOWE ZAMÓW MYCIE!
799 125 499

Myjnia ręczna autodetailing - pakiety usług w ofercie wiosennej

Sezon zimowy to jak wiadomo trudny czas dla naszych pojazdów. Ma on niekorzystny wpływ nie tylko na zewnętrzny wygląd samochodu, ale także na podwozie czy wnętrze auta. Dlatego jako profesjonalna ręczna myjnia samochodowa przygotowaliśmy specjalną ofertę usług auto detailingu.

W naszej ofercie dostępne są pakiety usług dostosowane do sezonu wiosennego. Dzięki nim Wasze auto będzie w bardzo dobrej kondycji przez długi czas. W skład pakietu wchodzi ochrona lakieru (czas ochrony uzależniony jest od wybranego pakietu), niewidzialna wycieraczka (jest to specjalny środek, który po nałożeniu na szyby poprawia widoczność w trakcie opadów deszczu, a efekt hydrofobowy utrudnia osadzanie się zabrudzeń), mycie podwozia po sezonie zimowym, a także perfekcyjne sprzątanie wnętrza auta (w każdym pakiecie).

Myjnia bezdotykowa nie dostosuje się do Twoich wymagań – My tak!

cennik - pakiet wiosna 2024

Więcej pytań/Zamawiam

auto bmw x6
efekt po myciu tył samochodu
dokładne polerowanie samochodu

Mycie podwozia

 • Wiosna to idealny czas na zadbanie o podwozie samochodu. Nie wystarczy zadbać o wnętrze pojazdu czy karoserię. Bardzo ważne a wręcz konieczne jest także wyczyszczenie podwozia z błota, żwiru czy substancji stosowanych podczas okresu zimowego (chlorek wapnia, potas czyli sól drogowa). Dokładne czyszczenie podwozia pozwala nam na ocenienie jego stanu i ewentualną wczesną reakcję.

  Usługa mycia podwozia może przynieść wiele korzyści dla Twojego samochodu, w tym:

  1. Ochrona przed korozją: Częste mycie podwozia pomaga usunąć brud, kamienie i sól drogową (po sezonie zimowym), które mogą osadzać się na podwoziu samochodu i powodować korozję.

  2. Utrzymywanie czystości: Mycie podwozia pomaga utrzymać czystość samochodu i zapobiega gromadzeniu się brudu i kurzu na podwoziu.

  3. Poprawa wyglądu: Czyste podwozie samochodu wygląda lepiej i bardziej estetycznie niż brudne. Mycie podwozia może poprawić wygląd samochodu i sprawić, że będzie wyglądał bardziej atrakcyjnie.

  4. Utrzymanie wartości: Regularne mycie podwozia i zapobieganie korozji może pomóc w utrzymaniu wartości samochodu na wysokim poziomie. Samochody z dobrze utrzymanym podwoziem są bardziej atrakcyjne. 

auto bmw z4
czyszczenie samochodu

Auto detailing - pakiety specjalnie dla Ciebie

Auto detailing to usługa, która pozwala na kompleksową pielęgnację Twojego samochodu i może przynieść wiele korzyści, w tym poprawę wyglądu, ochronę przed korozją i szkodliwymi czynnikami, usuwanie trudnych plam i zapachów, utrzymanie wartości samochodu oraz zwiększenie komfortu jazdy. 

 

Nie czekaj i już teraz umów się na kompleksowe usługi pielęgnacyjne dla Twojego auta!

 
auto detailing

Mycie auta i woskowanie w pakiecie

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pakiety zabezpieczeń zaczynające się już od 399 zł. W jego skład wchodzi zabezpieczenie auta woskiem na 4 miesiące, sprzątanie wnętrza i niewidzialna wycieraczka.

Podstawowe zabezpieczenie auta woskiem zaczyna się już od 179 zł.

Każda z naszych usług jest dostępna także poza pakietami. W naszej myjni ręcznej zajmujemy się też profesjonalnym usuwaniem rys, a także wykonujemy pranie tapicerki, czyszczenie felg oraz nakładamy folię ochronną PPF.

zainteresowany usługą kliknij

Czas na usługę profesjonalnego prania tapicerki samochodowej

Wiosna to idealny czas na zadbanie o wnętrze samochodu. Dlatego też oprócz pakietów oferujemy usługi takie jak profesjonalne pranie tapicerki samochodowej (jako skuteczną metodę usunięcia plam, brudu, kurzu i innych zanieczyszczeń) z wnętrza Twojego samochodu. Samodzielne pranie tapicerki samochodowej nigdy nie przyniesie takich samych efektów.

Podczas profesjonalnego prania tapicerki samochodowej zyskujesz między innymi:

 • Skuteczność: Profesjonalne pranie tapicerki samochodowej jest bardziej skuteczne niż zwykłe sprzątanie. Specjalne narzędzia i środki czyszczące, których używa się podczas prania, usuwają zanieczyszczenia z głębszych warstw tapicerki.
 • Usuwanie plam i zapachów: Pranie tapicerki samochodowej jest w stanie usunąć trudne do usunięcia plamy, takie jak plamy z kawy, napojów, tłuszczu, krwi, itp. Dodatkowo, usuwanie plam i brudu pomaga pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, które mogą utrzymywać się w samochodzie.
pranie tapicerki samochodowej — Piaseczno
 • Dezynfekcja: Pranie tapicerki samochodowej jest również w stanie usunąć bakterie, wirusy i grzyby z tapicerki, co jest szczególnie ważne dla osób cierpiących na alergie lub astmę.
 • Poprawa wyglądu: Profesjonalne pranie tapicerki samochodowej może znacznie poprawić wygląd wnętrza samochodu. Tapicerka znowu wygląda świeżo i czysto, co może wpłynąć pozytywnie na wartość samochodu.
 • Oszczędność czasu: Pranie tapicerki samochodowej jest czasochłonne i wymaga specjalistycznych narzędzi i środków czyszczących. Skorzystanie z usług profesjonalnej firmy zajmującej się praniem tapicerki samochodowej pozwoli zaoszczędzić czas i zapewnić najlepsze efekty.

Dodatkowo, oferujemy usługę czyszczenia kokpitu, konsoli i drzwi, w tym usuwanie plam, kurz i brudu z powierzchni, jak również czyszczenie i zabezpieczanie plastikowych i gumowych elementów.

Nasze usługi są wykonywane przy użyciu profesjonalnych narzędzi i środków czyszczących, co zapewnia najwyższą jakość i skuteczność czyszczenia. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta wiosennego auto detailingu, w tym mycie podwozia i pranie tapicerki, pozwoli Ci cieszyć się czystym, świeżym i pięknie wyglądającym samochodem. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na usługę.