MYjnia ręczna - pakiety usług w ofercie zimowej od zamowmycie.pl

W naszej ofercie dostępne są pakiety usług dostosowane do sezonu zimowego. Dzięki nim Wasze auto będzie w bardzo dobrej kondycji przez długi czas. W skład pakietu wchodzi ochrona lakieru (czas ochrony uzależniony jest od wybranego pakietu), niewidzialna wycieraczka (jest to specjalny środek, który po nałożeniu na szyby poprawia widoczność w trakcie opadów deszczu czy śniegu, a efekt hydrofobowy utrudnia osadzanie się zabrudzeń ), nałożenie silikonu na uszczelki zapobiegnie przymarzaniu drzwi nawet w największe mrozy, a także perfekcyjne sprzątanie wnętrza auta (w każdym pakiecie).

Myjnia bezdotykowa nie dostosuje się do Twoich wymagań – My tak!

Cennik pakietów w myjni ręcznej - Pakiet Zima

Więcej pytań/Zamawiam

efekt po myciu
w trakcie mycia
efekt po myciu tył samochodu
efekt połysku samochodu

Po co zabezpieczać auto?

Współcześnie stosowanie lakiery dla samochodów osobowych nie są tak trwałe jak te stosowanie jeszcze 20 lat temu.

Sól drogowa, resztki owadów, ptasie odchody, czy palące słońce szybko niszczą nasze auto. Z czasem lakier traci pierwotny blask, a czynniki zewnętrzne pozostawiają trwałe uszkodzenia. Myjnia bezdotykowa, myjnia automatyczna nie zawsze poradzi sobie z tak powstałymi zabrudzeniami i uszkodzeniami. Nie lada wyzwaniem jest poradzenie sobie z nimi bez uszkodzenia pojazdu. Z pomocą w takim przypadku przychodzi nasza myjnia ręczna Zamów Mycie – Piaseczno.

Rozwiązaniem jest woskowanie auta. Wosk skutecznie izoluje lakier od czynników szkodliwych, jednocześnie nadając blask i gładkość powierzchni. Zabezpieczony lakier dłużej pozostaje w stanie nowości. Woskować można auta nowe jak i używanie.

Każde woskowanie w myjni ręcznej rozpoczyna się od dokładnego umycia pojazdu pianą aktywną, następuje sprzątanie wnętrza i dokładne suszenie. Tak przygotowane auto poddawane jest woskowaniu lub nałożeniu dedykowanej powłoki.

mycie samochodu

Zalety zabezpieczenia auta w myjni ręcznej

  • Ochrona przed szybkim niszczeniem lakieru przez owady rozbite na masce, ptasie odchody, żywice drzew, sól drogową itd.
  • Auto dłużej pozostaje czyste.
  • Gładkość i hydrofobowość wosku pozwala na łatwiejsze mycie. 
  • Wzbudza zazdrość sąsiada.
  • Niewidzialna wycieraczka poprawia widoczność w trakcie deszczu oraz ułatwia usuwanie owadów z szyby.
  • Sylikonowanie uszczelek zapobiega zamarzaniu drzwi przy dużych mrozach.
auto bmw z4
wypolerowane auto
czyszczenie samochodu
czarny samochód po myciu

Mycie auta i woskowanie w pakiecie

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pakiety zabezpieczeń zaczynające się już od 299 zł. W jego skład wchodzi zabezpieczenie auta woskiem na 4 miesiące, sprzątanie wnętrza i niewidzialna wycieraczka.

Podstawowe zabezpieczenie auta woskiem zaczyna się już od 169 zł.

Każda z naszych usług jest dostępna także poza pakietami. W naszej myjni ręcznej zajmujemy się też profesjonalnym usuwaniem rys, a także wykonujemy pranie tapicerki, czyszczenie felg oraz nakładamy folię ochronną PPF.

zainteresowany usługą kliknij

Social Networks

ZamowMycie.pl
Myjnia
Deatailing
Wulkanizacja

ul. Słoneczna 74

05-500 Stara Iwiczna k/Piaseczna

NIP 123-140-14-49

Pon: 9.00-17.00

Wt-Pt 8.00-17.00

Sobota 8.00-14.00