BONY PODARUNKOWE ZAMÓW MYCIE!
799 125 499

Polerowanie i renowacja lakieru w Piasecznie

Jaką funkcję spełnia lakier samochodowy?

Zapewne spotkałeś się kiedyś z sytuacją, w której po powrocie do domu zauważyłeś na lakierze samochodu rysę. Jest to zupełnie naturalne biorąc pod uwagę, że lakier samochodu pełni ważną funkcję ochronną dla karoserii naszych aut. Zapewne zastanawiasz się, czy w  takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest odmalowanie auta w zakładzie lakierniczym. Na szczęście jednak, w większości przypadków zabieg taki nie będzie potrzebny wystarczy bowiem znaleźć odpowiednią firmę, która wykonuje takie zabiegi konserwacyjne samochodu jak na przykład polerowanie lakieru. Piaseczno jest tym miastem, gdzie znajdziesz wiele firm świadczących tego typu usługi. Oczywiście zabieg ten jest znacznie mniej kosztowny niż kompletne odmalowanie auta.

Polerowanie auta - renowacja lakieru

W jaki sposób można usunąć rysy z lakieru samochodowego? – polerowanie lakieru Piaseczno

Obecnie bez trudu możesz znaleźć w Internecie instrukcje, jak usunąć rysy z lakieru samochodowego. Specjaliści z zakresu motoryzacji nie polecają jednak tych domowych metod, gdyż nieprofesjonalnie wykonane, mogą jeszcze bardziej uszkodzić lakier na Twoim samochodzie. Dlatego też w przypadku gdy zechcesz przywrócić swojemu samochodowi dawny blask, skieruj się do profesjonalistów, którzy wykonają dla Ciebie renowacje lakieru. Piaseczno jest miejscem, gdzie wykonujemy tego typu usługi. Nasi pracownicy dobiorą dla Ciebie odpowiednią technikę usunięcia rys z lakieru samochodowego, tak by Twoje auto znowu wyglądało, jakby dopiero co wyjechało z salonu. Dobór odpowiedniego dla Twojego samochodu sposobu na usunięcie rys będzie zależny od głębokości zarysowań, jak również od wieku samochodu.

Polerowanie samochodu – od czego zaczynamy polerowanie rys na lakierze?

Każda czynność także polerowanie lakieru samochodowego wymaga kilku istotnych etapów w celu osiągnięcia zamierzonego efektu. Ważne by każdy został wykonany z należytą starannością i precyzją. Usunięcie rys z lakieru samochodu to wieloetapowa korekta lakieru, która jest bardzo pracochłonna (zwłaszcza jak trzeba dotrzeć do głębszych warstw lakieru).

 

Korekta lakieru, polerowanie auta, wykorzystanie pasty polerskiej – na tym się znamy!

Polerowanie samochodu krok pierwszy

Podstawową czynnością przy polerowaniu samochodu jest jego dokładne oczyszczenie z wszelkich zabrudzeń występujących na lakierze. Dokładne czyszczenie, suszenie i odtłuszczenie powierzchni lakieru samochodowego to gwarancja sukcesu. Nawet minimalne zabrudzenia mogą spowodować powstawanie dodatkowych rys. Umyte i osuszone auto należy odtłuścić za pomocą preparatu zawierającego alkohol izopropylowy.

Polerowanie samochodu krok drugi

Renowacja lakieru musi być wykonana odpowiednimi narzędziami. Dlatego też tak ważny jest ten krok – czyli wybór odpowiednich narzędzi jak pasta polerska i gąbki do ich nakładania.

Gąbkę polerską twardą używa się jako pierwszą. Służy ona do usuwania najgłębszych rys i usuwania zniszczonej i zmatowionej warstwy lakieru.

Gąbka średnia (uniwersalna) przeznaczona jest do usuwania mikrorys pozostałych po zastosowaniu twardej gąbki lub futra polerskiego.

Polerowanie lakieru samochodowego kończymy gąbką miękką, nadając blask karoserii i pełnię koloru.

Oprócz gąbki ważna jest także pasta polerska. Dzięki odpowiedniemu dobraniu past do stopniowego polerowania warto zwrócić uwagę na ich przeznaczenie i kolejność używania poszczególnych rodzajów past. Pasty polerskie przede wszystkim różnią się stopniem ścieralności. By uniknąć przypadkowego uszkodzenia powierzchni lakieru, warto polerowanie lakieru samochodowego wykonać u doświadczonych osób.

Polerowanie lakieru samochodowego – dlaczego my?

Nasza firma od wielu lat zajmuje się usługami w zakresie czyszczenia i polerowania samochodu. Z najwyższą starannością podchodzimy do każdego zlecenia. Wiemy, jak skutecznie usunąć różnego pochodzenia rysy i drobne defekty lakieru. Pamiętaj! Dbanie o samochód to nie tylko mycie komory silnika, zabezpieczenie felg, pranie tapicerki czy regularne sprzątanie, a odświeżenie lakieru (jednoetapowa korekta lakieru) wymaga wiedzy i odpowiedniego sprzętu, którym dysponujemy. Dla trwalszego efektu oferujemy dodatkowe zabezpieczenie lakieru za pomocą powłoki ceramicznej.

Korekta lakieru z pewnością będzie widoczna!

renowacja lakieru - polerowanie ręczne

Renowacja lakieru Piaseczno – dlaczego jest tak ważna powłoka ceramiczna samochodu?

Zapewne zastanawiasz się, dlaczego usuwanie rys z lakieru samochodowego jest tak istotne?  Dlaczego powinno się pamiętać o korekcie lakieru? Wiele osób niesłusznie postrzega bowiem lakier znajdujący się na samochodzie jako ozdobę, tymczasem pełni on bardzo ważną funkcję ochronną. Z tego względu, rysy na lakierze Twojego auta, których nie usuniesz na czas, stopniowo będą się powiększać, a pod nimi może zacząć rozwijać się korozja karoserii, a jest to problem znacznie bardziej poważny. Dlatego też najlepiej jest znaleźć dobrą myjnię, zajmującą się również zabiegami konserwacyjnymi lakieru (i wie, jak prawidłowo zrobić korektę lakieru), gdy tylko zauważysz najmniejsze zarysowania na lakierze samochodowym. Ważne, abyś zlecił usunięcie rys firmie, która będzie potrafiła kompleksowo zadbać o stan Twojego auta.

Polerowanie samochodu – cena? Jaki jest koszt polerowania auta? zy wieloetapowa korekta lakieru jest droga?

Koszt polerowania auta zależny jest od rodzaju samochodu i wykonywanej usługi. Korekta lakieru, czy mycie detailingowe to usługi wymagające indywidualnego podejścia do każdej usługi. Dlatego też nie da się jasno określić, ile kosztuje polerowanie samochodu czy korekta lakieru. Więcej o cenach znajdziesz w naszym cenniku. W tej zakładce szczegółowo opisane są ceny wszystkich wykonywanych przez nas usług w tym polerowanie samochodu. Cena za daną usługę podana jest w formie pakietów lub pojedynczych usług. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Chcesz dowiedzieć się więcej o wykonywanych przez nas usługach – zadzwoń! 

Polerowanie samochodu – korekta lakieru to jedna z najbardziej spektakularnych usług detailingowych. Nie czekaj i zarezerwuj termin już teraz!
Zapraszamy do współpracy!

Więcej pytań/Zamawiam

zainteresowany usługą kliknij

Karolina Chibowska
Karolina Chibowska
2023-09-10
Serdecznie polecam ❤️ korzystałam z Państwa usług wielokrotnie, pakiet wiosna spełnia wszystkie moje oczekiwania ✌🏼
Julia Ciechocinska
Julia Ciechocinska
2023-09-07
Bardzo polecam - regularnie oddaję samochód do sprzątania i mycia, zawsze jest bardzo zadowolona z wykonanej usługi.
Łukasz Goliszewski
Łukasz Goliszewski
2023-09-06
Polecam!!!!!!!
Krystian Kania
Krystian Kania
2023-09-05
Jedna z lepszych myjni w okolicy, Bardzo miła obsługa 🙂
Mateusz Swistak
Mateusz Swistak
2023-08-30
Mega robota !! Polecam serdecznie
PitersWrap
PitersWrap
2023-08-18
Samemu bym tak autka nigdy nie ogarnął. Bardzo polecam.