Powłoka ceramiczna

Spokój na lata

Po co stosować powłokę ceramiczną ?

 

Każdy kto choć raz odbierał nowe auto z salonu pamięta towarzyszącą temu radość i ekscytacje. Chcemy aby auto pozostało jak najdłużej w stanie nowości. Później mamy już rozczarowanie kiedy pojawiają się pierwsze skazy, ślady po owadach na masce czy odchodach na lakierze które skutecznie psują ogólny wygląd. Zdziwienie często budzi jak łatwo porysować w nowym aucie lakier, wystarczy przypadkowe oparcie się o karoserię lub zbyt bliskie przejechanie obok zarośli.

wypolerowane szare auto

Nowe lakiery nie tak twarde jak kiedyś

 

 

Nowe przepisy dotyczące ochrony środowiska UE wymusiły zmianę składu lakierów. Zabronione jest stosowanie ołowiu i toulenu które odpowiadały m.in. za twardość. Zamiast tych związków używa się wody. W związku z tym powłoka lakiernicza szybciej ulega zniszczeniu. Rozwiązaniem tego problemu może być polerowanie lakieru. Jednak nowe przepisy wymusiły też zmniejszenie grubości powłoki lakierniczej, w związku z tym polerowanie lakieru możemy przeprowadzić 2 maksymalnie 3 razy.

auto bmw x6

Najważniejsze cechy

Diament

Zabezpieczenie ceramiczne trwale wiąże się z lakierem (nie usunie jej żadna chemia ani rozpuszczalniki), nadaję lakierowi 2-3 mikrony grubości.

ikona wykresu

Twardość 9H w skali Mohsa sprawia że błoto ani gałęzie nie są w stanie porysować powierzchni (odporność na mikro zarysowania)

ikona mycia auta

Samooczyszczenie niesamowita gładkość sprawia że kurz spływa z deszczem, brud znacznie wolniej osadza się na lakierze, auto dłużej pozostaje czyste

ikona żarówki

Szklisty blask — powłoka wydobywa głębię koloru oraz nadaje gładkość i szklisty połysk lakieru.

ikona obrazka

Chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi tj. słońce, woda, sól drogowa, żywice drzew błoto, odchody ptaków, matowienie lakieru itd.

ikona opisu

Wzbudza zazdrość sąsiada

Q&A

najczęściej zadawane pytania

Pod koniec czasu działania powłoki zacznie ona zanikać, objawiać się to będzie widocznym zanikaniem efektu hydrofobowego oraz mniejszym blaskiem. Efekt widoczny będzie na czystym aucie, przy grubej warstwie brudu także efekt hydrofobowy będzie znacznie mniejszy.

Z wybranego programu, sposobu użytkowania auta, jego mycia oraz serwisowania. Podana trwałość jest dotyczy aut o przebiegach rocznych ok. 25-30 tyś. Km myciu ręcznym co 3 miesiące oraz serwisowaniu co pół roku. W przypadku np. garażowania auta lub pokonywania mniejszych przebiegów żywotność powłoki może być odczuwalnie dłuższa. W przypadku zaniechania mycia i serwisowania możemy skrócić żywotność powłoki

Auto można bez problemu myć na myjniach samoobsługowych (z powłoką będzie to znacznie łatwiejsze). Zabrania się mycia na myjniach automatycznych ze względu na szczotki które mogą uszkodzić powłokę.

TAK na wszyskie nakładane przez nas powłoki ceramiczne udzielamy pisemnej gwarancji.

.

detail General quartz 2 lata

od 999
 • Mycie + czyszczenie lakieru
 • Powłoka trwałości 2 lat
 • Gwarancja na 2 lata
Bestseller

AQua one

od 399
 • Rozwiązenie pośrednię pomiędzy woskiem, a ceramiką
 • Mycie + oczyszczenie lakieru
 • Aplikacja powłoki

Crystal Serum Light + EXO 4-5 lat

od 2399
 • Mycie + oczyszczenie lakieru
 • 2 warstwy powłoki
 • Gwarancja na 4 lata

Getechniq Crystal serum light 3 lata

od 1399
 • Mycie + czyszczenie lakieru
 • Powłoka trwałosci 3 lat
 • Gwarancja trwałości
Skontaktuj się