Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej w Piasecznie

Jeżeli posiadasz samochód, to zapewne masz świadomość tego, że trzeba o niego dbać. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie zdecydowanie zwiększa przyjemność z jego użytkowania. Na pewno również wiesz o tym, jak czysta tapicerka wpływa na komfort jazdy. Czy mieszkając w Piasecznie jesteś zmuszony do tego, by wyjeżdżać poza miasto, by zatroszczyć się o swój pojazd? Absolutnie nie! By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do przeczytania artykułu.

Pranie tapicerki - wykonana usługa

 

Samochód codziennie używany narażony jest wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Mowa tu między innymi o błocie, kurzu czy standardowych śladach użytkowania. Bardzo dużo powstałych zabrudzeń jest trudna do usunięcia, a samodzielne pranie tapicerki samochodowej może nie przynosić efektów. Dlatego, chcąc w pełni zadbać o stan swojego auta, warto oddać samochód do profesjonalnego prania tapicerki samochodowej, które jest wykonywane w naszym salonie Piaseczno!

Standardowe czyszczenie tapicerki samochodowej polega na odkurzaniu i usuwaniu kurzu, pomijając czyszczenie podsufitki, czy zgięć w tylnej kanapie i przednich fotelach. Dlatego też można stwierdzić, że czyszczenie powierzchowne nie przyniesie takich samych efektów jak profesjonalne pranie tapicerki samochodowej. Odpowiednio dobrane środki do czyszczenia tapicerki samochodowej i wysokiej jakości sprzęt używany w naszym salonie pozwala na skuteczne usunięcie różnorodnych zabrudzeń czy plam z tapicerki samochodowej. Wiemy jakich środków i akcesoriów używać, by pozbyć się zanieczyszczeń, nie uszkadzając wnętrza samochodu.

pranie tapicerki samochodowej - efekt końcowy

Pranie tapicerki – dlaczego warto dbać o własny samochód?

Z samochodem jest trochę tak jak z członkiem rodziny – musisz zrobić wszystko, by funkcjonował odpowiednio. Poza podstawowymi czynnościami jak jego tankowanie, czy wymienianie części powinieneś również dbać o jego karoserię. Na rynku znaleźć można wiele środków, dzięki którym Twój pojazd będzie lśnił i pięknie prezentował się na drodze. Oczywiście, warto też dbać o samochód nie tylko na zewnątrz, ale też w środku. Jeżeli przewozisz osoby, to pamiętaj, że posiadając brudne auto, narażasz się na nieprzychylne komentarze, aby ich uniknąć, od czasu do czasu należy w środku odkurzyć i zadbać o stan tapicerki.

Pamiętaj! Materiał na drzwiach czy fotelach samochodu, wystawiony jest na działanie promieni słonecznych czy różnego rodzaju zabrudzenia. Pozostawione plamy narażają tapicerkę materiałową na uszkodzenia i nieestetyczny wygląd. Regularne pranie tapicerki samochodowej pozwala na utrzymanie jej w nienagannym stanie.

Podróżowanie zadbanym samochodem poza aspektem estetycznym ma również znaczenie zdrowotne y. Pamiętaj, że w powietrzu gromadzą się drobnoustroje, które mogą wpływać na Twoje samopoczucie i choćby z tego powodu dobrą praktyką jest czyszczenie wszelkich przestrzeni wewnątrz auta. Stosowane przez nas metody prania tapicerki samochodowej uwzględniają usunięcia wszystkich widocznych i trudno dostępnych zanieczyszczeń w Twoim aucie.

 

pranie tapicerki samochodowej - czyszczenie drzwi

Pranie tapicerki samochodowej – gdzie je wykonać?

Z całego serca polecamy Ci nasz salon, który znajduje się w Starej Iwicznej koło Piaseczna. Do prania tapicerki samochodowej używamy preparatów od renomowanych producentów. Dobieramy je do rodzaju materiału, z jakiego są wykonane fotele czy pozostałe wnętrze samochodu. Pranie tapicerki samochodowej wykonujemy w kilku etapach, co przekłada się na osiągane efekty czyszczenia. Z pełną starannością i profesjonalizmem podchodzimy do każdego pojazdu.

W swojej ofercie posiadamy:

  • pranie fotela,
  • pranie całego wnętrza auta,
  • pranie tapicerki skórzanej.

Oprócz prania tapicerki samochodowej wykonujemy także:

Dla nas dbanie o samochody to misja i takie też podejście przyświeca naszym działaniom. Zawsze staramy się, by klient odjeżdżał od nas w pełni zadowolony z naszych usług.

PRANIE I CZYSZCZENIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ PIASECZNO

Takie usługi jak czyszczenie tapicerki nie są dla nas żadną nowością i wykonujemy je z pieczołowitością. Mamy nadzieję, że już nie będziesz musiał szukać odpowiedniej firmy, tylko zaufasz naszemu doświadczeniu! Zapraszamy do kontaktu!