BONY PODARUNKOWE ZAMÓW MYCIE!
799 125 499

Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej w Piasecznie

Jeżeli posiadasz samochód, to zapewne masz świadomość tego, że trzeba o niego dbać. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie zdecydowanie zwiększa przyjemność z jego użytkowania. Na pewno również wiesz o tym, jak czysta tapicerka wpływa na komfort jazdy. Czy mieszkając w Piasecznie jesteś zmuszony do tego, by wyjeżdżać poza miasto, by zatroszczyć się o swój pojazd? Absolutnie nie! By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do przeczytania artykułu.

Pranie tapicerki - wykonana usługa

Więcej pytań/Zamawiam

Samochód codziennie używany narażony jest wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Mowa tu między innymi o błocie, kurzu czy standardowych śladach użytkowania. Bardzo dużo powstałych zabrudzeń jest trudna do usunięcia, a samodzielne pranie tapicerki samochodowej może nie przynosić efektów. Dlatego, chcąc w pełni zadbać o stan swojego auta, warto oddać samochód do profesjonalnego prania tapicerki samochodowej, które jest wykonywane w naszym salonie Piaseczno!

Standardowe czyszczenie tapicerki samochodowej polega na odkurzaniu i usuwaniu kurzu, pomijając czyszczenie podsufitki, czy zgięć w tylnej kanapie i przednich fotelach. Dlatego też można stwierdzić, że czyszczenie powierzchowne nie przyniesie takich samych efektów jak profesjonalne pranie tapicerki samochodowej. Odpowiednio dobrane środki do czyszczenia tapicerki samochodowej i wysokiej jakości sprzęt używany w naszym salonie pozwala na skuteczne usunięcie różnorodnych zabrudzeń czy plam z tapicerki samochodowej. Wiemy jakich środków i akcesoriów używać, by pozbyć się zanieczyszczeń, nie uszkadzając wnętrza samochodu.

PRANIE TAPICERKI - DLACZEGO WARTO DBAĆ O WŁASNY SAMOCHÓD?

Z samochodem jest trochę tak jak z członkiem rodziny – musisz zrobić wszystko, by funkcjonował odpowiednio. Poza podstawowymi czynnościami jak jego tankowanie, czy wymienianie części powinieneś również dbać o jego karoserię. Na rynku znaleźć można wiele środków, dzięki którym Twój pojazd będzie lśnił i pięknie prezentował się na drodze. Oczywiście, warto też dbać o samochód nie tylko na zewnątrz, ale też w środku. Jeżeli przewozisz osoby, to pamiętaj, że posiadając brudne auto, narażasz się na nieprzychylne komentarze, aby ich uniknąć, od czasu do czasu należy w środku odkurzyć i zadbać o stan tapicerki.

 
pranie tapicerki samochodowej - efekt końcowy

Pamiętaj! Materiał na drzwiach czy fotelach samochodu, wystawiony jest na działanie promieni słonecznych czy różnego rodzaju zabrudzenia. Pozostawione plamy narażają tapicerkę materiałową na uszkodzenia i nieestetyczny wygląd. Regularne pranie tapicerki samochodowej pozwala na utrzymanie jej w nienagannym stanie.

Podróżowanie zadbanym samochodem poza aspektem estetycznym ma również znaczenie zdrowotne y. Pamiętaj, że w powietrzu gromadzą się drobnoustroje, które mogą wpływać na Twoje samopoczucie i choćby z tego powodu dobrą praktyką jest czyszczenie wszelkich przestrzeni wewnątrz auta. Stosowane przez nas metody prania tapicerki samochodowej uwzględniają usunięcia wszystkich widocznych i trudno dostępnych zanieczyszczeń w Twoim aucie.

pranie tapicerki samochodowej - czyszczenie drzwi

Pranie tapicerski samochodowej - gdzie je wykonać?

Z całego serca polecamy Ci nasz salon, który znajduje się w Starej Iwicznej koło Piaseczna. Do prania tapicerki samochodowej używamy preparatów od renomowanych producentów. Dobieramy je do rodzaju materiału, z jakiego są wykonane fotele czy pozostałe wnętrze samochodu. Pranie tapicerki samochodowej wykonujemy w kilku etapach, co przekłada się na osiągane efekty czyszczenia. Z pełną starannością i profesjonalizmem podchodzimy do każdego pojazdu. W swojej ofercie posiadamy:
  • pranie fotela,
  • pranie całego wnętrza auta,
  • pranie tapicerki skórzanej.
Oprócz prania tapicerki samochodowej wykonujemy także: Dla nas dbanie o samochody to misja i takie też podejście przyświeca naszym działaniom. Zawsze staramy się, by klient odjeżdżał od nas w pełni zadowolony z naszych usług.

PRANIE I CZYSZCZENIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ PIASECZNO

Ile kosztuje pranie tapicerki samochodowej?

Koszt naszych usług zależny jest od rodzaju samochodu. Więcej o cenach znajdziesz tutaj: https://salonpielegnacjipojazdow.pl/cennik/. Tam szczegółowo opisane są ceny wszystkich wykonywanych przez nas usług w tym czyszczenia tapicerki. Takie usługi jak czyszczenie tapicerki nie są dla nas żadną nowością i wykonujemy je z pieczołowitością. Mamy nadzieję, że już nie będziesz musiał szukać odpowiedniej firmy, tylko zaufasz naszemu doświadczeniu! Chcesz dowiedzieć się więcej o wykonywanych przez nas usługach – zadzwoń! Zapraszamy do kontaktu!

Mycie auta i woskowanie w pakiecie?

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pakiety zabezpieczeń zaczynające się już od 299 zł. W jego skład wchodzi zabezpieczenie auta woskiem na 4 miesiące, sprzątanie wnętrza i niewidzialna wycieraczka.

Podstawowe zabezpieczenie auta woskiem zaczyna się już od 169 zł.

Każda z naszych usług jest dostępna także poza pakietami. W naszej myjni ręcznej zajmujemy się też profesjonalnym usuwaniem rys, a także wykonujemy pranie tapicerki, czyszczenie felg oraz nakładamy folię ochronną PPF.

zainteresowany usługą kliknij

Maksim Lun
Maksim Lun
2024-01-29
Gorąco polecam. Profesjonalne podejście 🙂👍
Krystian Andrzejewski
Krystian Andrzejewski
2024-01-29
Genialna robota!! Bardzo solidna obsługa i czas realizacji. Mega polecam 🙂
Darek Kupidura
Darek Kupidura
2024-01-26
Polecam, sprawnie, dokładnie i w atrakcyjnej cenie.
Mateusz Bodych
Mateusz Bodych
2024-01-25
Wszystko sprawnie!
Adam Kijewski
Adam Kijewski
2024-01-23
Rewelacja! Mycie i woskowanie zrobione perfekcyjnie! Dziękuję i do zobaczenia niebawem 👍👍👍🙂
Mat Heus (Sizuae)
Mat Heus (Sizuae)
2024-01-23
Polecam, jeszcze tu wrócę. ☺️
Michał Dobrowolski
Michał Dobrowolski
2024-01-19
Szybka i sprawna wymiana opon, polecam.
Łukasz Morgaś
Łukasz Morgaś
2024-01-18
Wszystko super, polecam
Rafał Rzepkowski
Rafał Rzepkowski
2024-01-18
Fachowo, konkretnie, dokładnie! wstępna wycena przez telefon, ostateczna na miejscu. Auto lśni jak nowe. Na mscu poczekalnia i toaleta. Uwaga: nie pracujś w weekandy. Polecam! 👏💪👍