BONY PODARUNKOWE ZAMÓW MYCIE!
799 125 499

Mycie auta w środku – Piaseczno

Właściciele samochodów dzielą się na dwa rodzaje. Jedni bardzo mocno dbają o czystość w aucie, drudzy zaś nie przykładają do tego wielkiej wagi. Jednak w obydwu przypadkach często zniechęcenie do sprzątania wynika z braku czasu, odpowiedniego miejsca, albo niewystarczającej ilości odpowiednich środków. Dlatego warto oddać swój samochód pod opiekę doświadczonych osób, które zadbają o to, aby Twój pojazd zawsze wyglądał jak z salonu. Jeśli nie masz wystarczająco dużej ilości czasu albo siły na sprzątanie samochodu wybierz profesjonalną usługę sprzątania auta w Piasecznie.

Na pewno przyznasz, że dbanie o czystość w samochodzie nie dotyczy tylko wymycia zewnętrznej części pojazdu. Oczywiście błyszcząca karoseria cieszy oko Twoje i wszystkich użytkowników drogi. Jednak najważniejsze, aby czuć się komfortowo także podczas jazdy jako kierowca czy pasażer. Ponadto nigdy nie wiemy, czy nie będziemy jechać z jakimś ważnym dla nas znajomym lub pracodawcą. Przecież nikt z nas nie chciałby się przysłowiowo spalić ze wstydu, zapraszając drugą osobę do zaniedbanego samochodu.

jak wyczyścić tapicerkę - czyszczenie wnętrza samochodu

Więcej pytań/Zamawiam

PRZEDE WSZYSTKIM PROFESJONALIZM PODCZAS CZYSZCZENIA WNĘTRZA SAMOCHODU

Sprzątanie auta w Piasecznie zawsze odbywa się na najwyższym poziomie. Wykorzystuje się sprawdzone środki czystości, które są bezpieczne dla Twojego samochodu. Oznacza to, że pozytywnie wpływają na karoserię, tapicerkę i wszystkie elementy wyposażenia. Jest to bardzo ważne, aby dla każdego elementu użyć specjalnego środka. Wykwalifikowani pracownicy wyczyszczą dosłownie każdy zakamarek w Twoim samochodzie. Dodatkowo trzeba zaznaczyć, iż cały proces nie zajmuje dużej ilości czasu, a więc Twoje auto bardzo szybko będzie gotowe do dalszej jazdy. Oczywiście przed dokonaniem czyszczenia możesz sam określić zakres wykonywanych prac. Dzięki temu masz pewność, że wszystko zostanie wykonane po Twojej myśli.

MYCIE AUTA W ŚRODKU – OD CZEGO ZACZĄĆ?

czyszczenie auta - nie należy zapominać o szybach

Czyste wnętrze samochodu to nie tylko kwestia estetyki, ale także higieny i komfortu podróżowania. Profesjonalne czyszczenie samochodu to przede wszystkim:

 1. Usunięcie zbędnych przedmiotów (przed oddaniem auta do czyszczenia):
  • Wstępne czyszczenie (opróżnianie) auta z przedmiotów w nim znajdujących się musi wykonać klient. Zbieramy śmieci, wyjmujemy ulotki, butelki czy inne drobiazgi, które mogą się znajdować na podłodze lub siedzeniach.
  • Proces sprzątania zawsze zaczynamy od pozbycia się wszystkich niepotrzebnych rzeczy z wnętrza auta, by móc przeprowadzić gruntowne czyszczenie auta. Wnętrze auta musi być puste.

2.  Odkurzanie: Używamy specjalnych odkurzaczy przystosowanych do czyszczenia samochodu (specjalne końcówki do odkurzania). Dokładnie odkurzamy czyszczoną powierzchnię (dywaniki, siedzenia oraz przestrzenie między nimi).

3. Czyszczenie wnętrza samochodu: Profesjonalne czyszczenie samochodu wymaga odpowiednich preparatów. Korzystamy z odpowiednich środków do czyszczenia powierzchni, takich jak deska rozdzielcza, kierownica, dźwignia zmiany biegów i inne elementy. Wybieramy produkty, które nie uszkodzą materiałów i nie pozostawią smug.

 

Samodzielne, gruntowne czyszczenie wnętrza samochodu możesz wykonać sam. Wymaga to jednak sporego nakładu pracy jak i odpowiednich środków. Pamiętaj! Zawsze sprawdzić działanie środków czyszczących, zanim rozpoczniesz pranie tapicerki samochodowej czy czyszczenie dywaników. Pamiętaj! Kompleksowe czyszczenie wnętrza samochodu jest niezbędne, aby usunąć wszystkie zabrudzenia i zapewnić higieniczne środowisko dla kierowcy i jego pasażerów.

 

Jako profesjonalna myjnia ręczna oferujemy kompleksowe czyszczenie wnętrza samochodu. Docieramy tam, gdzie normalnie nie jesteś w stanie się dostać. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt oraz środki czystości (także do tapicerki samochodowej) przystosowane do czyszczenia wnętrza samochodu (deski rozdzielczej, szyb samochodowych, środki eliminujące nieprzyjemne zapachy). Czyszczenie wnętrza samochodu to także zadbanie o pasy bezpieczeństwa czy podsufitkę. W swojej ofercie posiadamy także kompleksowe pranie tapicerki samochodowej.

JAK DBAĆ O WNĘTRZE SAMOCHODU

Każdy może samodzielnie wykonywać czyszczenie wnętrza samochodu. Oczywiście nie będzie to za każdym razem kompleksowe czyszczenie tapicerki samochodowej czy całego wnętrza auta, ale codzienne dbanie o swój samochód pozytywnie wpłynie na komfort jazdy. Przede wszystkim:

 • Czyszczenie tapicerki samochodowej: Usuwanie plam – w zależności od rodzaju tapicerki (skóra, materiał) zastosuj odpowiedni środek do jej czyszczenia. Pamiętaj, że dbanie o skórzaną tapicerkę (a dokładniej pranie tapicerki samochodowej skórzanej) wymaga specjalnej pielęgnacji, takiej jak nawilżanie.
 • Mycie szyb: Czyszczenie wnętrza auta to nie tylko fotele czy tapicerka. Należy także pamiętać o szybach. Najlepszym sposobem jest umieszczenie gazy lub specjalnych środków do mycia szyb w samochodzie i regularnie czyść przednie i tylne szyby oraz lustra.
 • Klimatyzacja: Czyszczenie samochodu to także zadbanie o klimatyzację. Raz na jakiś czas, przeprowadź dezynfekcję i odgrzybianie systemu klimatyzacji, aby usunąć nieprzyjemny zapach i poprawić jakość powietrza w aucie.
czyszczenie wnętrza auta - dywaniki, zabrudzenia
 • Zapachy: Jeśli lubisz, użyj dezodorantów samochodowych. Wnętrze auta będzie pachniało ulubionymi zapachami. Pamiętaj, zawsze zabieraj resztki jedzenia z auta zwłaszcza w ogrzewanym garażu. Bez tego czyszczenie samochodu (czyszczenie wnętrza auta) nie będzie miało sensu.
 • Pozostałe części we wnętrzu auta: Nie zapominaj o elementach z tworzyw sztucznych i nie tylko. Czyszczenie samochodu (czyszczenie wnętrza auta) to zadbanie także o podsufitkę czy pasy samochodowe. Warto używać do nich preparatów o właściwościach antystatycznych. Dzięki temu na dłużej będą czyste.
 • Maty gumowe, dywaniki samochodowe:Maty gumowe w samochodzie łatwo czyścić. Wystarczy je wyjąć i umyć wodą z detergentem, a następnie dokładnie osuszyć przed ponownym umieszczeniem w pojeździe.
 • Zabezpieczenie przed przyszłymi zabrudzeniami: Rozważ zastosowanie we wnętrzu samochodu preparatów zabezpieczających powierzchnie, takie jak środki antyplamowe na tapicerkę, które ułatwią usuwanie ewentualnych plam w przyszłości. Dzięki takim zabiegom gruntowne czyszczenie samochodu (czyszczenie tapicerki samochodowej, luster itp.) nie będzie musiało być wykonywane zbyt często.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej myjni ręcznej. Z przyjemnością zajmiemy się kompleksowym czyszczeniem wnętrza samochodu. Dzięki profesjonalnym środkom czyszczącym i sprzętowi, jako ręczna myjnia zapewniamy pojazdowi kompleksową pielęgnację, pozostawiając go czystym i świeżym zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz.

 

Zainwestowanie w profesjonalne czyszczenie samochodu to klucz do utrzymania wnętrza auta w nienagannej czystości i świeżości.

zainteresowany usługą kliknij