BONY PODARUNKOWE ZAMÓW MYCIE!
799 125 499

Auto detailing w Piasecznie

Polacy mają we krwi miłość do swoich aut. Samochód, niezależnie od jego wieku, marki czy wartości, nie jest dla nich tylko środkiem lokomocji, ale także wizytówką, ostoją bezpieczeństwa, a czasami wręcz przyjacielem. Właśnie dlatego myjnie ręczne są u nas tak powszechne. Samochód to swoista inwestycja, która jeśli ma znajdować się w dobrym stanie przez wiele lat, należy zapewnić jej odpowiednią pielęgnację. Myjnia bezdotykowa nie zawsze gwarantuje zadowalające rezultaty. Z pewnością dużo dokładniejsza jest myjnia ręczna z obsługą i dodatkowymi usługami.

Jesteśmy po to, by zadbać o Twoje auto!
szeroki zakres usług - polerowanie lakieru

Auto Detailing Piaseczno – wiele usług w jednym miejscu

Powierzając swój pojazd specjalistom, chcesz mieć pewność, że zajmą się nim w odpowiedni sposób. Auto Detaliling w Piasecznie łączy w sobie szereg zalet:

  • bezpieczeństwo – dzięki wykorzystaniu nowoczesnego oprzyrządowania i innowacyjnych procedur, proces czyszczenia, woskowania i polerowania gwarantuje brak zarysowań oraz uszkodzeń powierzchni karoserii
  • dokładność – używanie myjni bezdotykowej pozwala na zwykłe spłukanie pojazdu wodą pod ciśnieniem. Usuwa ono zakurzenia i większe zabrudzenia. Co jednak z twardymi śladami i głębszymi plamami? Do ich niwelacji należy użyć specjalistycznych środków czystości. Sprawę komplikuje też rodzaj zabrudzenia i miejsce, na którym się znajduje. Inny preparat nada się do felg, karoserii, a jeszcze inny – do szyb. Nie każdy musi być specjalistą od wszystkiego, dlatego w trosce o stan pojazdu warto powierzyć go ekspertom w tej dziedzinie.
  • kompleksowość – Auto Detailing w Piasecznie to nie tylko zewnętrzna pielęgnacja w formie myjni ręcznej, ale także szereg usług dodatkowych takich jak korekta lakieru, wyciąganie wgnieceń, powłoki ceramiczne, ręczne woskowanie, renowacja skór, wulkanizacja, czy hydrofobowe zabezpieczenie szyby przedniej. To tylko niektóre czynności, które można wykonać w jednym miejscu.

Auto detailing Piaseczno to nie tylko sprzątanie auta. W swojej ofercie oferujemy także usuwanie rys z lakieru czy zabezpieczenie auta folia PPF. Do każdej z usług stosujemy indywidualne podejście i wykonujemy ją z najwyższą starannością.

Zapoznaj się z naszym cennikiem auto detailingu czy specjalnie przygotowanych pakietów na okres zimowy.

Auto Detailing Piaseczno – postaw na specjalistów

samochód po usłudzeAuto Detailing w Piasecznie to kompleksowa strefa pielęgnacji samochodu. Zapewniamy najwyższej klasy środki czystości i pielęgnacji oraz doświadczony personel. W swoim portfolio posiadamy wiele realizacji, co gwarantuje bezpieczeństwo przeprowadzenia zabiegu. Podejmujemy się detailingu zarówno samochodów osobowych, jak i SUV-ów czy minivanów. W trosce o komfort klientów, oferujemy możliwość rezerwacji wizyt przez telefon lub stronę internetową. Wszelkie formalności ograniczamy do absolutnego minimum.

Dlaczego my ?

  • Jesteśmy błyskawicznie rozwijającą się firmą, którą pasjonują auta.
  • Używamy tylko sprawdzonych kosmetyków do czyszczenia samochodu od renomowanych producentów.
  • Naszą główną domeną jest indywidualne podejście do każdego klienta.
  • Usuwamy nawet najtrudniejsze plamy i zabrudzenia.
  • Docieramy w miejsca bardzo trudno dostępne.

 

Karolina Chibowska
Karolina Chibowska
2023-09-10
Serdecznie polecam ❤️ korzystałam z Państwa usług wielokrotnie, pakiet wiosna spełnia wszystkie moje oczekiwania ✌🏼
Julia Ciechocinska
Julia Ciechocinska
2023-09-07
Bardzo polecam - regularnie oddaję samochód do sprzątania i mycia, zawsze jest bardzo zadowolona z wykonanej usługi.
Łukasz Goliszewski
Łukasz Goliszewski
2023-09-06
Polecam!!!!!!!
Krystian Kania
Krystian Kania
2023-09-05
Jedna z lepszych myjni w okolicy, Bardzo miła obsługa 🙂
Mateusz Swistak
Mateusz Swistak
2023-08-30
Mega robota !! Polecam serdecznie
PitersWrap
PitersWrap
2023-08-18
Samemu bym tak autka nigdy nie ogarnął. Bardzo polecam.